Na czym można zarobić i czego brakuje na rynku? (2023)

Znalezienie pomysłu na dochodowy biznes nie jest łatwe. Dzisiaj mamy dostęp do niemal wszystkich towarów i usług, dlatego coraz trudniej znaleźć wolną niszę do zagospodarowania. Warto jednak wypróbować kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci określić, czego brakuje na polskim rynku i na czym można zarobić.

Na czym można zarobić? 11 gotowych pomysłów

Pamiętaj, że znalezienie mało zagospodarowanego segmentu rynku to tylko jeden ze sposobów na dochodowy biznes. Przede wszystkim musisz upewnić się, że znajdziesz odbiorców dla oferowanych przez Ciebie produktów i usług. Jeżeli szukasz gotowej odpowiedzi na pytanie, na czym można zarobić, sprawdź listę przygotowanych przez nas pomysłów.

1. Własny sklep internetowy

Według raportu E-commerce w Polsce 2022 zakupów online dokonuje już 77% internautów, a 75% korzysta z usług rodzimych e-sklepów. E-commerce jest nie tylko jedną z najszybciej rozwijających się branż, ale także jedną z najbardziej dostępnych. Dzięki obecnym rozwiązaniom możesz założyć własny sklep samodzielnie, szybko i niewielkim kosztem. Wystarczy, że skorzystasz z oprogramowania SaaS takiego jak Sky-Shop.

Na skróty

Załóż własny sklep internetowy - szybko i wygodnie!

 • Postaw na sklep internetowy z supportem w Sky-Shop.pl.
 • Sprzedawaj na Allegro, Facebooku i w innych kanałach sprzedaży.
 • Obsługuj całą sprzedaż z jednego, wygodnego panelu administracyjnego.
 • Testuj przez 14 dni za darmo - bez zobowiązań!

Załóż sklep testowy już teraz tak jak ponad 35 000 innych osób!

Jeżeli zastanawiasz się, jakich sklepów brakuje, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z Google Trends. W ten sposób sprawdzisz, czego poszukują w Internecie Twoi potencjalni klienci. Obserwuj również media społecznościowe, ponieważ tam najszybciej pojawiają się wszelkie nowinki. Z kolei najchętniej kupowane produkty znajdziesz w raportach branżowych.

Raport E-commerce w Polsce 2022

👉 Sprawdź, co sprzedawać Internecie.

2. Hurtownia B2B

W Internecie nie musisz ograniczać się jedynie do sprzedaży detalicznej. Rozwój handlu online sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na hurtownie internetowe. Oczywiście kluczowym aspektem będzie tutaj dobór asortymentu. Aby dowiedzieć się, czego brakuje na polskim rynku, warto prześledzić konkurencję.

Hurtownię internetową założysz ze Sky-Shop, dzięki dedykowanemu modułowi B2B. Aby trafić do dużej liczby klientów, warto zadbać także o integrację z platformą sklepową. Dzięki temu ułatwisz odbiorcom skorzystanie z Twojej oferty.

(Video) Czym handlować? 30 produktów z NAJWIĘKSZĄ MARŻĄ - zaskoczą Cię!

👉 Dowiedz się więcej o sprzedaży B2B i hurtowniach internetowych.

3. Dropshipping

Dropshipping to świetny sposób na zarobek, jeżeli nie masz dużego budżetu, a także jeśli chcesz przetestować swój pomysł na działalność. W tym modelu towary wysyłane są do klienta bezpośrednio z hurtowni, a Ty zajmujesz się jedynie kwestiami związanymi ze sprzedażą: prezentacją produktów w sklepie, marketingiem i obsługą klienta.

Dropshipping to sposób na prowadzenie biznesu całkowicie online i bez zbędnego ryzyka. Za towary płacisz bowiem dopiero, kiedy zostaną zamówione przez klienta, dzięki czemu nie musisz kupować ich na zapas i martwić, że się nie sprzedadzą.

Jeżeli chcesz rozpocząć biznes w tym modelu, wybierz asortyment i nawiąż współpracę z hurtownią działającą w dropshippingu. Nie musisz nawet zakładać własnego sklepu internetowego – wystarczy, że skorzystasz z dostępnych w Sky-Shop pakietów drop, które oferują wszystkie funkcje potrzebne do efektywnej sprzedaży w dropshippingu.

4. Sprzedaż na Allegro

Sklep internetowy to nie jedyny sposób na zarabianie w Internecie. Do sprzedaży możesz wykorzystać bowiem inne kanały, np. Allegro. To najbardziej znana polska platforma sprzedażowa, która dla wielu klientów stanowi pierwsze miejsce w poszukiwaniach zakupowych.

Na czym najlepiej zarobić na Allegro? Popularne artykuły, takie jak odzież, obuwie czy sprzęty domowe, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników platformy, ale przy ich sprzedaży musisz liczyć się z dużą konkurencją. Dobrym pomysłem mogą okazać się produkty personalizowane, sezonowe czy robione ręcznie.

👉 Więcej inspiracji znajdziesz w artykule „Co sprzedawać na Allegro?”.

Aby ułatwić sobie start na Allegro, skorzystaj z oferty specjalnej dla klientów Sky-Shop, która daje szereg korzyści dla nowych sprzedawców. Dzięki niej otrzymasz:

 • 0% prowizji na start,
 • abonament profesjonalny za darmo,
 • 100 wyróżnień gratis,
 • 600 zł do wydania na Allegro.

👉 Zobacz także nasz kompleksowy poradnik, jak sprzedawać na Allegro.

5. Szkolenia, kursy i konsultacje online

Na czym można zarobić w Internecie? Na wiedzy! Zwłaszcza tej specjalistycznej. Jeżeli jesteś ekspertem w jakimś obszarze – np. social mediów, zdrowego odżywiania, sportu czy języków obcych – stwórz własny kurs lub oferuj konsultacje. Dzięki działalności online dotrzesz do szerokiego grona odbiorców.

W przypadku konsultacji możesz korzystać z różnego rodzaju komunikatorów, a szkolenia i kursy nagrywać w formie video i sprzedawać jako pliki cyfrowe. Raz przygotowane nagrania będą Ci służyć wielokrotnie.

Dodatkowo warto przygotować także inne materiały użyteczne dla odbiorców. Jeżeli prowadzisz korepetycje online, stwórz zestawy fiszek lub notatek powtórkowych, a jeśli działasz jako trener personalny, oferuj plany treningowe. Możliwości jest naprawdę wiele!

Sklep roksanapsychodietetyk.pl działający na platformie Sky-Shop

(Video) Na czym można zarobić najwięcej? - Podcast: #167

Zainspiruj się historią sukcesu Roksany Matejki i zobacz, jak przekuć swoją wiedzę w biznes.

6. E-book

Swoją wiedzę możesz przekazywać nie tylko w formie nagrań i szkoleń, ale także poprzez e-booki. Stworzenie elektronicznej książki jest zdecydowanie tańsze niż papierowej, a przy tym umożliwia czytelnikom dostęp do treści od razu po dokonaniu transakcji. Zazwyczaj plik trafia na pocztę elektroniczną użytkownika chwilę po rejestracji zapłaty.

E-booki możesz sprzedawać we własnym sklepie internetowym i w ten sposób budować swoją markę. Sky-Shop umożliwia sprzedawanie produktów w popularnych formatach, takich jak EPUB, MOBI czy PDF.

👉 Dowiedz się, jak i gdzie sprzedawać e-booki.

7. Handamade

Czego brakuje na rynku? Zdecydowanie oryginalności! W dzisiejszych czasach dominuje produkcja masowa, dlatego w większości sklepów możesz znaleźć bardzo podobny asortyment. Sposobem na wyróżnienie staje się zatem rękodzieło. Dzięki swoim unikalnym produktom możesz stworzyć biznes, którego nie ma w Polsce.

👉 Sprawdź, gdzie i jak sprzedawać rękodzieło.

Artykuły handmade cieszą się dużą popularnością i są doceniane przez klientów za jakość oraz niepowtarzalność. Mogą to być kolaże, ozdoby, meble, zabawki czy biżuteria. Sprzedaż rękodzieła stanowi świetny sposób na zyskanie przewagi nad konkurencją nawet w popularnych branżach.

Sklep joannamuzykastudio.pl działający na platformie Sky-Shop

Zobacz historię sukcesu Joanna Muzyki – właścicielki sklepu z unikatowymi produktami ze szkła.

8. Grafika

Dzisiaj umiejętności graficzne zdecydowanie są w cenie. Content wizualny jest nieodłączną częścią naszego codziennego życia, dlatego firmy bardzo chętnie poszukują osób tworzących posty do social mediów, grafiki na strony internetowe czy projekty opakowań produktów.

(Video) Na czym można zarobić w internecie? - Adrian Kołodziej

Pracując jako freelancer, możesz nie tylko podejmować się rożnorodnych zleceń czy współpracować z firmami, ale także budować własną markę. Pomoże Ci w tym Twój własny sklep internetowy. Tworzone przez Ciebie grafiki możesz sprzedawać w formie plakatów, puzzli, pocztówek lub nadruków na produktach (notesach, torbach czy ubraniach).

9. Sprzedaż rzeczy z drugiej ręki

Rosnąca świadomość konsumentów wpływa na rozwój recommerce, czyli sprzedaży produktów z drugiej ręki. Już teraz wiele dużych marek, takich jak Patagonia, Zalando czy 4F, wprowadza rozwiązania dające drugie życie używanym ubraniom. Coraz większą popularność zyskują również internetowe second-handy, a od wielu lat taki model sprawdza się w przypadku aplikacji Vinted.

Recommerce to nie tylko sprzedaż używanych ubrań. W ten sposób możesz także handlować używanymi meblami, akcesoriami domowymi czy elektroniką. Warto zatem pomyśleć nad biznesem, który pozwoli klientom wprowadzać używane artykuły do obiegu oraz nabywać towary z drugiej ręki.

10. Produkty niszowe

Dobrym pomysłem na zarabianie jest również skierowanie swojej oferty do wąskiej grupy odbiorców. Dzięki temu możesz liczyć na mniejszą konkurencję oraz większą lojalność klientów.

👉 Dowiedz się więcej na temat tego, czym jest nisza rynkowa.

Właściwie każda branża jest dzisiaj bardzo mocno zagospodarowana, jednak nadal pojawiają się przestrzenie, w których można się wyróżnić. Postaw na produkty bardziej specjalistyczne, obejmujące jedną podkategorię czy skupiające się na specyficznych potrzebach wybranej grupy. W ten sposób łatwiej osiągniesz pozycję lidera w danym segmencie.

Sklep krainatuptusia.pl działający na platformie Sky-Shop

Przeczytaj success story Aleksandry Macury, właścicielki sklepu Kraina Tuptusia, i dowiedz się, jak wykorzystać niszę w branży zoologicznej.

11. Blog i profile społecznościowe

Na czym można zarobić w Internecie? Na prowadzeniu bloga, kanału na YouTube lub profilu w mediach społecznościowych. To świetny sposób na dzielenie się swoją pasją, przekazywanie wiedzy czy zapewnianie rozrywki innym.

Wiele z tych działań da się zmonetyzować – zwłaszcza jeśli wypracujesz odpowiednie zasięgi – np. poprzez płatne współprace, reklamy czy materiały sponsorowane. Dobrym pomysłem jest także poszerzenie działalności o własny sklep internetowy.

👉 Dowiedz się więcej o tym, jak zarabiać na blogu.

6 sposobów, by sprawdzić czego brakuje na rynku

Jednym ze sposobów na dochodowy biznes jest znalezienie segmentu rynku, który nie jest jeszcze zagospodarowany. W ten sposób jako pierwszy zaproponujesz klientom pożądane przez nich rozwiązania i wyróżnisz swoją ofertę. Jeżeli nie wiesz, jak znaleźć pomysł na biznes, wypróbuj poniższe sposoby.

(Video) BIZNESY KTÓRE WARTO OTWORZYĆ

1. Szukaj inspiracji w zagranicznych serwisach i na blogach

Dzięki obserwowaniu rynków w innych krajach możesz zobaczyć, jakich usług i sklepów brakuje w Polsce. Podpowiedzi szukaj w zagranicznych serwisach tematycznych, na stronach firm oraz popularnych blogach. W ten sposób wyprzedzisz swoich konkurentów i szybciej wprowadzisz na rynek rozwiązania, których nie ma jeszcze naszym kraju.

2. Przeglądaj fora internetowe i media społecznościowe

Internet to najlepsze miejsce do poszukiwania trendów – także tych biznesowych. Możesz je znaleźć na forach tematycznych, w grupach na Facebooku czy przeglądając profile influencerów, którzy często reklamują różne produkty. W tym przypadku również warto obserwować zagraniczne nowinki.

3. Rozmawiaj ze znajomymi

Pomysł na biznes, którego nie ma w Polsce, możesz kryć się w Twoim najbliższym otoczeniu. Zapytaj znajomych, jakich produktów lub usług im brakuje. Dowiedz się również, dlaczego wybierają określone marki i na co zwracają uwagę przy zakupach. Dzięki temu możesz wykreować swój pomysł na biznes według aktualnych potrzeb i zachowań klientów.

4. Sprawdź zagraniczne portale sprzedażowe

W przypadku branży e-commerce warto śledzić popularne na całym świecie maretplace’y takie jak Amazon, eBay czy specjalizująca się w produktach handmade platforma Etsy. W ten sposób możesz znaleźć zarówno najpopularniejsze artykuły o dużym potencjale sprzedażowym, jak i towary niszowe, których czasem brakuje na naszym rynku.

5. Skorzystaj z tabeli PKD

Jeżeli nie wiesz, jak znaleźć pomysł na biznes, sprawdź listę kodów PKD dostępną na rządowej stronie. PKD to Polska Klasyfikacja Działalności, według której określa się rodzaj i zakres wykonywanej działalności. Może zatem posłużyć Ci jako punkt wyjścia w poszukiwaniu najlepszej dla Ciebie branży.

6. Obserwuj konkurencję

Niemal każdy istniejący biznes da się udoskonalić. Przeanalizuj firmy, z których usług korzystasz i zastanów się, jakie mają słabe strony i co możesz robić lepiej. W ten sposób możesz znaleźć rozwiązania, których nadal brakuje na polskim rynku.

Podsumowanie

W dzisiejszym świecie nie łatwo znaleźć pewny pomysł na dochodowy biznes ze względu na dużą konkurencję i ciągle zmieniające się uwarunkowania. Wciąż jednak dużą przewagę daje unikatowość oraz innowacyjność rozwiązań, dlatego warto postawić na usługi i sklepy, których brakuje w naszym otoczeniu.

Jeżeli szukasz inspiracji, jak znaleźć pomysł na biznes, którego nie ma jeszcze w Polsce, zacznij od śledzenia zagranicznego rynku. Wiele z rozwiązań zapoczątkowanych w innych krajach pojawia się później w Polsce. Obserwując zagraniczne trendy, możesz wyprzedzić konkurencję i wykorzystać korzyści z pierwszeństwa.

Pamiętaj jednak, że Twój pomysł na biznes nie musi być całkowicie oryginalny. Współczesny rynek daje naprawdę wiele możliwości na zarabianie pieniędzy – ważne, aby wykorzystać w tym swoje mocne strony. Proponowana przez nas lista może posłużyć Ci jako punkt wyjścia do znalezienia własnej niszy. Jeżeli potrzebujesz więcej inspiracji, zobacz nasze artykuły:

 • 15 pomysłów na biznes online
 • Pomysły na kobiecy biznes online
 • Jak zarabiać w internecie, pracując w domu?
 • Pomysły na własną działalność – co otworzyć?
 • Najlepsze pomysły na biznes w domu
 • Jak dorobić do pensji?

A jeśli chcesz zarabiać w e-commerce, skorzystaj z oprogramowania Sky-Shop, które pozwala na sprzedaż we własnym sklepie internetowym, w dropshippingu oraz na platformach sprzedażowych (np. Allegro, OLX czy EmpikPlace). Załóż konto testowe i wypróbuj rozwiązanie za darmo przez 14 dni!

5.00 avg. rating (98% score) - 7 votes

FAQs

Czego brakuje ludziom? ›

Odpowiedź jest szalenie prosta – spokoju nam najbardziej brakuje. Paradoksalnie nie miłości, nie pieniędzy, nie szczęścia, ale spokoju.

Na jakim handlu najlepiej zarobic? ›

Jak wskazują coroczne raporty Gemius na temat tego co najlepiej sprzedaje się w internecie, najlepiej na rynku sprzedają się: odzież i akcesoria, obuwie, kosmetyki i perfumy, książki, filmy i płyty, bilety do kin i teatrów, sprzęt RTV i AGD oraz szereg innych produktów.

Na czym można najwięcej zarobić? ›

Najlepiej płatne zawody w Polsce (Ranking)
 • miejsce: Inżynier ds. jakości. ...
 • miejsce: Analityk finansowy. ...
 • miejsce: Project manager. ...
 • miejsce: Programista (stanowisko ogólne) ...
 • miejsce: Kontroler finansowy. ...
 • miejsce: HR business partner. ...
 • miejsce: Radca prawny. ...
 • miejsce: Brand manager.
Jan 17, 2023

Na czym zarobic w 2023? ›

Na czym zarobić w 2023 w związku z tym? Na wszystkim, co pozwala na redukcję opłat za media. Są to na przykład perlatory do baterii łazienkowych i kuchennych, uszczelki do okien i drzwi, biokominki, energooszczędne ledowe źródła światła itp.

Czym handlować w czasie wojny? ›

Ważnym źródłem towarów na czarnym rynku byli sami Niemcy. Żołnierze sprzedawali głównie towary luksusowe przywiezione z Zachodu, takie jak koniaki, wina, papierosy, francuskie perfumy, jedwabne pończochy, tkaniny, kosmetyki. Chętnych na zakup drogich rzeczy nie brakowało.

Co ludzie kupują najczęściej? ›

Najczęściej użytkownicy sięgają po ubrania, sprzęt RTV i AGD oraz kosmetyki i perfumy.

Co można łatwo sprzedać? ›

Sprzedaż rękodzieła w Internecie – kolejne 25 pomysłów:
 • Zakładki do książek.
 • Ceramika.
 • Kosze podarunkowe.
 • Spersonalizowane prezenty.
 • Naturalne kosmetyki.
 • Balsamy do ust.
 • Pluszowe zabawki.
 • Zabawki dla zwierząt domowych.
Aug 6, 2020

Co otworzyc w 2022? ›

Pomysł na biznes w 2022 r.
...
 • Podstawy, takie jak pieluchy lub produkty do higieny osobistej. ...
 • Pudełka "z niespodzianką" ...
 • Treningi personalne. ...
 • Usługi sprzątające. ...
 • Doradztwo. ...
 • Pielęgnacja zwierząt. ...
 • Planowanie i organizowanie eventów. ...
 • Sprzęt treningowy, w tym smart opaski i maty do jogi.
Jan 8, 2022

Kto zarabia 30 tys miesiecznie? ›

Kierownik ds. finansów to zawód, który obecnie uważany jest za najlepiej płatny w 2022 r. Zarobki na tym stanowisku to średnio 30 000 zł miesięcznie.

Jaki jest dobry zawód dla dziewczyny? ›

Najbardziej opłacalne zawody dla kobiet na świecie
 • Farmaceuci.
 • Kadra zarządzająca.
 • Radcowie prawni i adwokaci.
 • Inżynierowie IT.
 • Lekarze.
 • Analitycy finansowi, biznesowi i kredytowi.
 • Specjaliści ds. zasobów ludzkich.
 • Psycholodzy.
Aug 10, 2022

Jak zarobić w czasie kryzysu? ›

Głównie są to branże takie jak: spożywcza, telekomunikacyjna, energetyczna, transportowa. W czasie kryzysu można zarobić albo na dostarczaniu dóbr pierwszej potrzeby, albo na dostarczeniu nowych usług online czy też przeniesieniu usług do świata online.

Czego ludzie potrzebują? ›

26 najpopularniejszych potrzeb:
 • Zarobić pieniądze – np. kursy zawodowe.
 • Oszczędzić pieniądze – np. strona zbierająca oferty produktów z wyprzedaży.
 • Oszczędzić czas – np. ...
 • Uniknąć wysiłku – np. ...
 • Zyskać większy komfort – np. ...
 • Osiągnąć większą czystość – np. ...
 • Mieć lepsze zdrowie – np. ...
 • Uniknąć fizycznego bólu – np.

Jaki biznes można otworzyć na wsi? ›

Jeżeli zastanawiasz się, w co warto zainwestować na wsi, ale potrzebujesz inspiracji, sprawdź nasze propozycje.
 1. Stadnina koni. ...
 2. Mini zoo. ...
 3. Alpakarium. ...
 4. Ekologiczne produkty. ...
 5. Hodowla zwierząt. ...
 6. Uprawy ekologiczne. ...
 7. Pieczarkarnia. ...
 8. Uprawa kwiatów lub centrum ogrodnicze.

Na co jest popyt 2022? ›

Popyt na produkty w 2021 i 2022 roku, poza produktami pierwszej potrzeby, obejmuje na polskim rynku przede wszystkim szeroko pojętą elektronikę (smartfony, laptopy, komputery stacjonarne itp.), produkty dla dzieci, meble i akcesoria do dekoracji wnętrz, artykuły sportowe, kosmetyki, biżuterię, odzież oraz obuwie.

Jaki biznes za 10 000 zł? ›

Doskonałym pomysłem na biznes za 10 tysięcy jest więc założenie własnej agencji, która zajmie się profesjonalnym prowadzeniem profili firmowych w popularnych serwisach. Oczywiście, jeśli nie posiadasz dostatecznej wiedzy w zakresie nowych mediów, musisz się podszkolić i przejść odpowiedni kurs.

Czego brakuje w małych miejscowościach? ›

To, czego brakuje w małych miastach to przede wszystkim profesjonalne usługi oraz dostęp do produktów, które sprzedawane są najczęściej tylko w dużych aglomeracjach miejskich. Zanim rozpoczniesz prowadzenie działalności gospodarczej, dokładnie określ, co chcesz robić zawodowo.

Jak znaleźć pomysł na siebie? ›

Adam Dębowski
 1. Po pierwsze: znajdź SENS na nowo! Ludzie bardzo często kontynuują pracę na swoim starym stanowisku, nie potrafiąc otworzyć oczu na to, że od pewnego czasu są już wypaleni. ...
 2. Po drugie: wydobądź Z CIENIA to, czego nie dostrzegałeś do tej pory! ...
 3. Po trzecie: określ na nowo STRATEGIĘ działań!

Jaki biznes otworzyc w czasie kryzysu? ›

Jednym z biznesów, który ma szansę na powodzenie w czasach kryzysu, jest ten związany z branżą kurierską. Od początku pandemii przekonaliśmy się, jak istotne są dowozy żywności. Lokalna firma kurierska może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Czego ludzie potrzebują w czasie kryzysu? ›

Nawet jeśli pandemia skończy się w ciągu kilku miesięcy, sporym zainteresowaniem będą cieszyć się usługi dezynfekcji, zarówno firm jak i domów. Gdy gospodarka ruszy, ludzie zaczną się spotykać ze sobą, jeszcze większa uwaga będzie zwrócona na czyszczenie i sprzątanie przestrzeni wspólnych.

Jak zabezpieczyć pieniądze przed wojną? ›

Dlatego dobrym rozwiązaniem może być portfel funduszy. W najprostszej wersji: fundusz dłużny oraz część środków ulokowana w fundusz akcji, aby lepiej zabezpieczyć się przed inflacją, w tym ryzykiem jej wzrostu – radzi Michał Szymański.

Czym można handlować na targu? ›

5 pomysłów na handel na targowisku
 • Handel warzywami na targowisku. Kiedy w kraju panuje susza, ceny warzyw idą w górę, a więc ich sprzedaż na targu może się naprawdę opłacać. ...
 • Sprzedaż owoców. ...
 • Handel odzieżą na targowisku. ...
 • Sprzedaż roślin.
May 11, 2020

Co najlepiej się sprzedaje w Polsce? ›

Nieustannie, na szczycie najchętniej kupowanych produktów online w Polsce widnieje odzież oraz wszelkie związane z nią dodatki i akcesoria. Wysoko plasuje się też obuwie, kosmetyki, perfumy, a także artykuły gospodarstwa domowego.

Jaki handel Obwozny? ›

Handel obwoźny to forma sprzedaży bezpośredniej prosto z samochodu lub na stoisku. Typowym przykładem handlu obwoźnego jest sprzedaż warzyw i owoców z samochodu. Działanie zgodne z prawem wymaga prowadzenia handlu obwoźnego w miejscach do tego wyznaczonych, takich jak namioty, czy stragany.

Co sprzedawać w zimie? ›

Zastanawiasz się, co najlepiej sprzedaje się zimą?
...
Wiele produktów generuje pokaźniejsze zyski:
 • kombinezony,
 • wełniane sukienki,
 • rękawiczki i szaliki,
 • kurtki i spodnie narciarskie,
 • ciepłe swetry i bluzy,
 • ocieplane legginsy,
 • golfy,
 • odzież termiczna.

Jaki pomysl na biznes w domu? ›

15 pomysłów na biznes w domu
 • Pomysł na biznes w domu: sklep internetowy. ...
 • Biznes w domu dla urodzonych handlowców: dropshipping. ...
 • Sprzedaż na Allegro: łatwy biznes w domu. ...
 • Biznes w domu: rękodzieło, czyli produkty hand-made. ...
 • Biznes w domu – szkolenia i korepetycje online. ...
 • Biznes w domu dla lubiących gotowanie: catering.
Jan 31, 2023

Jaką działalność można prowadzić w domu? ›

Bez wychodzenia z domu mogą również prowadzić działalność osoby zajmujące się produkcją własnych wyrobów spożywczych i ich sprzedażą, np. w formie cateringu. Możliwości jest wiele – można przygotowywać m.in. konfitury, wędliny, sery, pierogi, naleśniki, chleby, torty i inne słodkie wypieki.

Jakie firmy są najbardziej opłacalne? ›

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy w czasie inflacji dobrym pomysłem na biznes będzie ten, który daje szansę bardzo szybkiego przepływu gotówki. Najbardziej dochodowym biznesem może być więc handel spożywczy.

Jaki biznes otworzyć 2022? ›

W 2022 r. warto prowadzić sprzedaż zarówno do konsumentów (B2C - business-to-consumer), jak i do firm (B2B - business-to-business). Według Shopify to właśnie takie firmy będą cieszyć się najlepszymi wynikami w najbliższej przyszłości. Jak przekonują twórcy platformy e-commerce, 62 proc.

Jak zarabiać w domu 25 pomysłów? ›

Jak zarabiać w domu25 pomysłów
 1. Ankiety online.
 2. Oglądanie reklam.
 3. Mobilne zarabianie.
 4. Tłumaczenia.
 5. Test stron internetowych.
 6. Kursy i szkolenia online.
 7. Współpraca z redakcją
 8. Prowadzenie bloga.

Jaki biznes opłaca się otworzyć na wsi? ›

Jeżeli zastanawiasz się, w co warto zainwestować na wsi, ale potrzebujesz inspiracji, sprawdź nasze propozycje.
 1. Stadnina koni. ...
 2. Mini zoo. ...
 3. Alpakarium. ...
 4. Ekologiczne produkty. ...
 5. Hodowla zwierząt. ...
 6. Uprawy ekologiczne. ...
 7. Pieczarkarnia. ...
 8. Uprawa kwiatów lub centrum ogrodnicze.

Jaki biznes otworzyć w czasie kryzysu? ›

Jednym z biznesów, który ma szansę na powodzenie w czasach kryzysu, jest ten związany z branżą kurierską. Od początku pandemii przekonaliśmy się, jak istotne są dowozy żywności. Lokalna firma kurierska może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Co można produkowac żeby zarobic? ›

Wśród poszczególnych branż przemysłowych szczególnie widoczny jest wzrost wydajności pracy w produkcji skór i wyrobów skórzanych (o 8,0 proc.), wyrobów tekstylnych (o 7,7 proc.) i odzieży (o 7,2 proc.). W zidentyfikowaniu obszarów szczególnie dobrego rozwoju pomagają wskaźniki efektywnościowe.

Jak zarabiać pieniądze bez pracy? ›

Jak zarabiać pieniądze w domu? Sprawdzone sposoby
 1. Copywriting, dziennikarstwo, redakcja i korekta. ...
 2. Tłumaczenie książek i tekstów. ...
 3. Obsługa mediów społecznościowych i blogi. ...
 4. Prowadzenie sklepu internetowego. ...
 5. Wypełnianie ankiet. ...
 6. Programy partnerskie. ...
 7. Przepisywanie i transkrypcja tekstów. ...
 8. Praca manualna, chałupnictwo i rękodzieło.
Sep 6, 2022

Jaki biznes za 20 tys? ›

Na rozpoczęcie działalności biura oferującego polowania potrzeba około 20 tys. zł. Klientami takich firm są przede wszystkim obcokrajowcy. Niezbędne są koncesje: na prowadzenie działalności turystycznej oraz z Ministerstwa Środowiska na organizowanie polowań.

Videos

1. Na czym polega handel walutami? | #2 Forex krok po kroku
(FXMAG)
2. Czym są akcje? - Jak od zera zacząć zarabiać na giełdzie?
(Pankracy)
3. Jak Zarabiać Duże Pieniądze 10 Super Skutecznych Sposobów (KTÓRE DZIAŁAJĄ)
(Sprytny Pieniądz)
4. GIEŁDA – GŁUPIE BŁĘDY POCZĄTKUJĄCYCH
(Adrian Kołodziej)
5. ILE I JAK można zarobić na YOUNG-TIMERACH ? Prawie jak na BLIŹNIAKU!
(Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam)
6. Zarabianie przez internet na Google Mapach
(Dominik Śliwiński)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Neely Ledner

Last Updated: 03/06/2023

Views: 6123

Rating: 4.1 / 5 (62 voted)

Reviews: 93% of readers found this page helpful

Author information

Name: Neely Ledner

Birthday: 1998-06-09

Address: 443 Barrows Terrace, New Jodyberg, CO 57462-5329

Phone: +2433516856029

Job: Central Legal Facilitator

Hobby: Backpacking, Jogging, Magic, Driving, Macrame, Embroidery, Foraging

Introduction: My name is Neely Ledner, I am a bright, determined, beautiful, adventurous, adventurous, spotless, calm person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.